Oferujemy Państwu plakaty i postery drukowane w pełnym kolorze, techniką eco solwent w jakości fotograficznej 1440dpi. Zadruk ekologicznym, bezzapachowym tuszem eco-solwentowym na bazie żywic z wyjątkowo trwałymi pigmentami koloru, doskonała przyczepność i gładkość wydruku. Używane przez nas tusze gwarantują wysoką odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne i promienie uv.

Ekspozycja w pomieszczeniach i na zewnątrz (i to bez żadnej laminacji!). Plakaty dokładnie docięte - dopasowanie wszystkich krawędzi do formatu, na trymerze tnącym nożem krążkowym (idealnie gładkie i proste krawędzie).

Stale w ofercie następujące papiery i materiały z tworzyw:

Papier posterowy 150g - śnieżnobiały papier premium szwajcarskiej firmy VISUALJET, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) o prawdziwej gramaturze 150g/m2 (dla porównania zwykły papier ksero ma 85g a papier brystol firmy Canson 185g).

Papier posterowy 200g - śnieżnobiały papier premium szwajcarskiej firmy VISUALJET, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) o prawdziwej gramaturze 200g/m2 (dla porównania zwykły papier ksero ma 85g a papier brystol firmy Canson 185g).

Blockout PET&PP - materiał 100% odporny na wilgoć (nie namaka, nie marszczy się od wody), nie przepuszcza światła. Doskonały do ekspozycji zewnętrznych, długoterminowych. Dostępna gramatura 185 lub 360 g/m2.

 

Listwy usztywniające, dociążające do plakatów i posterów.

Istnieje możliwość założenia aluminiowych, solidnych listew o widocznej szerokości 10mm i grubości po założeniu 3mm. Doskonale usztywniają nawet grube papiery, folie, czy inne materiały do druku wielkoformatowego. Odpowiednia waga do dociążenia plakatów aby się nie podwijały. Na górnej listwie otwór do zawieszenia.

Cena: 9,80zł brutto /1mb listwy (materiał wraz z założeniem). Przykładowo olistwowanie pionowego plakatu A2 to kwota 9,80zł.

Nasze listwy to ekonomiczny i atrakcyjny sposób na eksponowanie wszelkich wydruków, kalendarzy czy posterów.